A Tasteful Plan Nedir?

Yemek besin kaynağıdır

A Tasteful Plan bir diyet programı değildir, bir yaşam tarzıdır. Bu yeni bir düşünce tarzı. Yiyecek felsefenizi alt üst edin. Bu, mahrum bırakılma veya yemeğinizi sınırlama ile ilgili değil. Vücudunuzu beslemekle ilgili. Fazla yemek mi yiyorum diye, kendinize sorgulamanıza gerek kalmıyor, yeterli besin alıyor mıyım diye kendinize sorgulamanız gerekir. Bir gök kuşağı kadar renkli taze meyve ve sebze alıyor musunuz? Organik yağsız protein ve fındık, tohum, avokado ve zeytin yağından yeterli sağlıklı yağlar alıyor musunuz? Bağışıklık sisteminize ve bağırsak sağlığınıza dikkat ediyor musunuz? Cildiniz parlıyor mu ve kendinizi enerji dolu hissediyor musunuz? Toplam beslenmenize dikkat etmeye başladığınızda, vücudunuzda ve kendinizi iyi hissetmenizle inanılmaz bir dönüşüm göreceksiniz.
 

Gıda KİŞİSEL bir Deneyimdir

Hepimiz farklıyız - genler, yaşadığımız ortamlar ve verdiğimiz kararlar. Bu faktörlerin tümü vücudumuzu ve sağlığımızı etkiler. Bu nedenle, hepimizin kendi bedeni ve kişiliğimize uygun bir şekilde beslenmemiz gerekir. Örneğin, bazımız  daha az karbonhidratla daha iyi performans gösterir, diğerleri glüten veya şeker tüketemez, bazıları ise hayvansal ürünler yememeyi tercih eder. Her birimizin neye ihtiyacı duyduğunu ve neyin işe yaradığı ile ilgili doğru ya da yanlış yoktur. Üstelik hepsi bunlar zamanla değişebilir. Yemek deneyimimiz ne olursa olsun, TÜM İhtiyacımız olan bazı evrensel şeyler vardır. A Tasteful Plan yemekleri bu prensiplere dayanmaktadır. Hepimizin çeşitli meyveler, sebzeler, kuruyemişler, yağsız protein ve sağlıklı yağa ihtiyacımız vardır ve hepimizin şekerden, işlenmiş gıdalardan ve kimyasallardan uzak durmamız gerekir. Bu kadar basit.
 

Güvenebileceğiniz Bir Program

A Tasteful Plan'da biz kalori saymıyoruz ve yiyecek tartmıyoruz - bunun zaman alıcı ve sürdürülebilir olmadığına, ve keyifsiz olduğunu inanıyoruz. Tabağınıza güzel mevsimlik taze yiyeceklerle sevinçle doldurmanın yeni bir yaşam tarzına hoş geldiniz demek istiyoruz. Bu, sağlıklı olacağınız ve ideal kilonuzu uzun vadede koruyacağınız yoldur. Her hafta, size 3 öğün teslim edilir. Hiç düşünmek zorunda kalmayacaksınız çünkü her yemeğimizin aşağıdaki özellikleri sağlayacağından emin olabilirsiniz :

Besin açısından zengin - Düşük kalorili - Lezzetli - Yemeye hazır - Taze - Eğlenceli