Our Philosophy

Food is nourishment

A Tasteful Plan is not a diet, it’s a lifestyle. It's a new way of thinking. Turn your food philosophy upside-down. It’s not about deprivation or limiting your food. It's about nourishing your body. You don't need to ask yourself if you’re eating too much, you need to ask yourself if you're getting enough. Are you getting enough fresh fruits and vegetables in a rainbow of colors? Are you getting organic lean protein and healthy fat from nuts, seeds, avocado, and olive oil? Are you taking care of your immune system and your gut health? Does your skin glow and do you feel energized? When you start paying attention to your total nutrition, you will see an amazing transformation in your body and in the way you feel. 

 


Food is an INDIVIDUAL Experience

We are all different--genes, environments that we have grown up with, and choices we’ve made along the way. All of these factors affect our body and health. Therefore, we all need to eat in a way that is good for our own individual body and personality. For example, some people do better with fewer carbohydrates, others can’t consume gluten or sugar, and others choose not to eat any animal products. It’s about what we each need and what works for us. There is no right or wrong way. Also, this can change over time. However, no matter what our food experience, there are some universal things that we ALL need. A Tasteful Plan meals are based on this principle. We all need a variety of fruits, vegetables, nuts, lean protein, and healthy fat, and we all need to avoid sugar, processed foods, and chemicals. It’s as simple as that.

 


A Program you can Trust

We don’t count calories or weigh food.  We believe this is time-consuming and un-sustainable, not to mention totally unenjoyable. We want to welcome you to a new lifestyle of filling your plate joyfully with beautiful seasonal fresh food.  This is the way you will be healthy and maintain your ideal weight.  Every week, you will get 3 meals delivered to you that are:

Nutrient-rich - Low calorie - Delicious - Ready-to-eat - Fun

   

   


  A Tasteful Plan Nedir?

  Yemek besin kaynağıdır

  A Tasteful Plan bir diyet programı değildir, bir yaşam tarzıdır. Bu yeni bir düşünce tarzı. Yiyecek felsefenizi alt üst edin. Bu, mahrum bırakılma veya yemeğinizi sınırlama ile ilgili değil. Vücudunuzu beslemekle ilgili. Fazla yemek mi yiyorum diye, kendinize sorgulamanıza gerek kalmıyor, yeterli besin alıyor mıyım diye kendinize sorgulamanız gerekir. Bir gök kuşağı kadar renkli taze meyve ve sebze alıyor musunuz? Organik yağsız protein ve fındık, tohum, avokado ve zeytin yağından yeterli sağlıklı yağlar alıyor musunuz? Bağışıklık sisteminize ve bağırsak sağlığınıza dikkat ediyor musunuz? Cildiniz parlıyor mu ve kendinizi enerji dolu hissediyor musunuz? Toplam beslenmenize dikkat etmeye başladığınızda, vücudunuzda ve kendinizi iyi hissetmenizle inanılmaz bir dönüşüm göreceksiniz.
   

  Gıda KİŞİSEL bir Deneyimdir

  Hepimiz farklıyız - genler, yaşadığımız ortamlar ve verdiğimiz kararlar. Bu faktörlerin tümü vücudumuzu ve sağlığımızı etkiler. Bu nedenle, hepimizin kendi bedeni ve kişiliğimize uygun bir şekilde beslenmemiz gerekir. Örneğin, bazımız  daha az karbonhidratla daha iyi performans gösterir, diğerleri glüten veya şeker tüketemez, bazıları ise hayvansal ürünler yememeyi tercih eder. Her birimizin neye ihtiyacı duyduğunu ve neyin işe yaradığı ile ilgili doğru ya da yanlış yoktur. Üstelik hepsi bunlar zamanla değişebilir. Yemek deneyimimiz ne olursa olsun, TÜM İhtiyacımız olan bazı evrensel şeyler vardır. A Tasteful Plan yemekleri bu prensiplere dayanmaktadır. Hepimizin çeşitli meyveler, sebzeler, kuruyemişler, yağsız protein ve sağlıklı yağa ihtiyacımız vardır ve hepimizin şekerden, işlenmiş gıdalardan ve kimyasallardan uzak durmamız gerekir. Bu kadar basit.
   

  Güvenebileceğiniz Bir Program

  A Tasteful Plan'da biz kalori saymıyoruz ve yiyecek tartmıyoruz - bunun zaman alıcı ve sürdürülebilir olmadığına, ve keyifsiz olduğunu inanıyoruz. Tabağınıza güzel mevsimlik taze yiyeceklerle sevinçle doldurmanın yeni bir yaşam tarzına hoş geldiniz demek istiyoruz. Bu, sağlıklı olacağınız ve ideal kilonuzu uzun vadede koruyacağınız yoldur. Her hafta, size 3 öğün teslim edilir. Hiç düşünmek zorunda kalmayacaksınız çünkü her yemeğimizin aşağıdaki özellikleri sağlayacağından emin olabilirsiniz :

  Besin açısından zengin - Düşük kalorili - Lezzetli - Yemeye hazır - Taze - Eğlenceli